Продюсер Final Fantasy 16 підтвердив, що у грі не буде відкритого світу

Коли Final Fantasy 16 була вперше представлена, багато фанатів відразу припустили, що вона піде шляхом своєї попередниці і буде масштабною рольовою грою з відкритим світом. Проте, за словами продюсера Наокі Йосіди, цього не станеться.

Натомість, за словами Йосіди, Final Fantasy 16 зосередиться на дизайні, заснованому на великих територіях, що схоже на Pokémon Legends: Arceus, яка також вважалася грою з відкритим світом, коли була вперше анонсована минулого року. Але хоча Final Fantasy сама по собі не буде традиційною грою з відкритим світом, Йосіда каже, що вона черпатиме натхнення в ААА рольових іграх з відкритим світом, хоч і не називає жодних конкретних деталей.

«У ході великого дослідження користувачів ми з’ясували, що багато молодого покоління геймерів ніколи не грали в Final Fantasy або не цікавляться цією серією. Щоб створити гру, яка могла б захопити і знайти відгук не тільки у наших основних шанувальників, а й у нового покоління, ми самі грали у безліч ігор, і тому так, у Final Fantasy 16 ви знайдете натхнення від недавніх ААА рольових ігор з відкритим світом. Однак, щоб створити історію, яка ніби охоплює всю земну кулю і не тільки, ми вирішили уникнути дизайну відкритого світу, який обмежує нас одним простором відкритого світу, і натомість зосередитись на незалежному дизайні гри на основі територій, які можуть дати гравцям краще відчуття справді «глобального» масштабу».

Square Enix дала більш повне уявлення про цей світ в оновленні, яке вийшло в жовтні минулого року, коли було представлено шість королівств Final Fantasy 16. На зразок традиційного європейського фентезі, у кожної нації буде «Домінант» — особлива людина, яка має силу Ейкона.

Ейкони були показані під час нещодавнього заходу Sony State of Play, і Йошида також розкрив додаткову інформацію про те, як вони братимуть участь у бою та багато іншого.

Вихід Final Fantasy 16 призначений на літо 2023 року, але для фанатів серії, які не можуть чекати так довго, Square також випустить ремастер Crisis Core, який вийде пізніше цього року.

A Plague Tale: Innocence

A Plague Tale: Innocence отримала найбільшу знижку у Steam з моменту релізу

Gotham Knights

Місто в Gotham Knights буде найбільшою версією Готема