Реліз God of War: Ragnarök може відбутися 11 листопада

За даними інсайдерів, ще 30 червня мали з’явитися новини про God of War: Ragnarök. Але не з’явилися — останнім часом плани змінилися, передає журналіст Том Хендерсон.

Якщо вірити Хендерсону, Sony збиралася оголосити дату релізу і представити два колекційні видання: до першого входить молот Мьольнір в масштабі 1:1, а до другого — молот та інші плюшки, включаючи значки та карту світу. При цьому показ геймплей хотіли влаштувати пізніше.

Хендерсон не знає, яку дату збиралися оголосити та чому анонс відклали. За його інформацією, розповісти про гру готові будь-якої миті — розробники чекають, коли їм дадуть зелене світло.

Крім того, Twitter-аккаунт PlayStation Game Size розповів інсайдеру, що вчора, 29 червня, о 22:00 за Києвом оновилася сторінка Ragnarök у PS Store. Імовірно, таким чином готувалися до старту замовлення.

Журналіст Джейсон Шрайєр говорив, що Ragnarök вийде в листопаді. Як вважає Хендерсон , це може бути 11 листопада, оскільки зазвичай Sony випускає свої ігри в п’ятницю, а поряд, за чутками, маячать нова Need for Speed ​​(4 листопада) та Avatar: Frontiers of Pandora (18 листопада).

Офіційно Ragnarök все ще має вийти до кінця 2022 року. Творчий керівник Sony Santa Monica Корі Барлог заявив, що гру не переносили, і попросив дочекатися новин:

Якби це залежало від мене, я поділився б усією інформацією відразу, як тільки дізнався б її. Але це від мене не залежить. Тому, будь ласка, потерпіть трішки. Я обіцяю, що ми покажемо дещо настільки скоро, наскільки це можливо.

God of War: Ragnarök стартує на обох поколіннях PlayStation. Ймовірно, потім гра дістанеться і до ПК — God of War 2018 там вже є, до того ж останнім часом Sony все частіше переносить свої ексклюзиви на комп’ютери.

Поділитися:
The Chant

Вийшов трейлер психологічного хорору The Chant

Star Citizen

Star Citizen: найдорожча гра в історії з бюджетом майже $500 млн знову стане тимчасово безкоштовною