Resident Evil 2: чим ремейк гри кращий за оригінал

Resident Evil 2

Розробники та видавці ігор продовжують випускати нескінченні продовження популярних франшиз та перевидання культових ігор минулого. За останні кілька років до реалізації повернулися ретро-консолі, а для актуальних ігрових платформ вийшли нові версії ігор 90-х. Нове втілення також очікує і на гру Resident Evil 2. Тепер у назві буде приставка Remake.

Ми в Life Time вирішили розповісти вам, чому ремейк гри Resident Evil 2 Remake буде краще оригінальної версії.

Чим хороший оригінал Resident Evil 2?

Resident Evil 2 (RE2) був 2-м і дуже успішним кроком компанії з Японії у жанрі жахів. Гра затвердила головні геймплейні механіки хорорів наступні двадцять років. Завдяки заздалегідь намальованим статичним задникам, які займали значно менше місця у пам’яті системи, вона вражала небаченою для 32-бітної консолі Playstation графікою. Тоді гравці називали подібну міру деталізації фотореалістичною.

Мінуси оригінальної гри Resident Evil 2?

Через незручну камеру та неможливість прицілитися у ворогів стиль геймплею Resident Evil 2 був неквапливим і вдумливим. Гравці економили кожен патрон, повільно і уважно досліджуючи кожну кімнату на предмет вирішення головоломок, якими гра була відверто напхана, до місця і не зовсім.

Як змінився Resident Evil 2 у втіленні Remake?

Замість повного повторення оригіналу та простого осучаснення візуальної складової, команда взялася за переробку сюжету та ігрового процесу. Resident Evil 2 Remake, що вийшов, це, швидше, гра «за мотивами», яка збирає в собі найкращі ідеї і складові не тільки першоджерела, але і всіх інших проектів серії. Ура!

Судіть самі (перегляд призначений для осіб старше 18 років):

У новій грі гравцеві дається добре зрежисований вступ із новими інтерактивними сценами. Кожен діалог і кожен персонаж були переписані і доповнені, тому RE2 Remake виглядає як дорогий жах. Багато вже знайомих сцен з оригіналу виглядають і звучать по-іншому і покликані здивувати фанатів новими подробицями або навіть трохи несподіваними поворотами сюжету. Моделі віртуальних акторів придбали детальні особи, чим розробники не забувають користуватися, вибираючи цікаві ракурси та наголошуючи на емоціях у багатьох сюжетних заставках.

Завдяки сучасному положенню огляду через плече героя, гравцеві вдається краще розглянути жахливі декорації гри і те, наскільки вони перетворилися за рахунок сучасного двигуна та підтримки динамічного освітлення.

 

Якщо сюжет оригіналу відбувався в основному в кімнатах з тьмяним світлом з невідомих джерел, то ремейк відразу лякає непроглядною темрявою коридорів, яка прорізається променем ліхтаря головного героя, що вихоплює далеко не найприємніші подробиці зомбі-апокаліпсису. Всюди зустрічаються поспіхом збиті барикади, кров, що рясно покриває стіни і підлогу, яка переливається неприємним відливом.

Завдяки колосально збільшеному рівню реалізму Resident Evil 2 Remake виявляється найжорстокішим і брутальнішим у серії, заходячи часом на територію боді-хорору, відкриваючи неприємні анатомічні подробиці ворогів:

Resident Evil 2
© Resident Evil 2

Незважаючи на те, що це і гра «за мотивами», вона має всі шанси згодом навіть зайняти місце оригіналу в серцях геймерів. Готові полоскотати нерви?

игры, которые можно играть двоем

Ігри на двох для ПК, які можуть розвіяти нудьгу