Російських команд не буде у FIFA 23

У зв’язку з вторгненням Росії в Україну на початку цього року видавець Electronic Arts вирішив видалити всі російські команди з FIFA 22. Їм не доведеться робити те саме для FIFA 23, тому що ці команди взагалі ніколи не потраплять у гру.

У заяві, опублікованій для Eurogamer, EA сказав:

EA Sports солідарна з українським народом і, як і багато голосів у світі футболу, закликає до миру та припинення вторгнення в Україну.

Відповідно до наших партнерів у ФІФА та УЄФА, EA Sports не включатиме збірну Росії чи російські клуби у FIFA 23.

Раніше в іграх FIFA брали участь національна збірна Росії та декілька клубів, тоді як у останніх титулах була представлена ​​вся російська Прем’єр-ліга. Їх усунення та подальша повна відсутність у грі не буде великою проблемою для будь-кого за межами Росії, особливо для тих, хто зацікавлений у відтворенні справжніх турнірів, тому що клубам країни вже заборонено брати участь у загальноєвропейських змаганнях після вторгнення, а національна збірна була виключена з процесу кваліфікації ЧС.

Поділитися:
Компанія Digital Extremes зазирнула в минуле, щоб отримати ще одне важливе оголошення з TennoCon 2022: вони створюють фентезійну гру під назвою Soulframe.

Soulframe виглядає як Warframe, схрещений із принцесою Мононоке

Розклад майбутніх ігор на 2022 рік

Календар виходу ігор на 2022 рік