Розробники Tower of Fantasy: «Genshin Impact встановив новий стандарт для індустрії»

Розробники Action RPG Tower of Fantasy з Hotta Studio погодилися з поширеною думкою про те, що «Genshin Impact встановила новий стандарт для галузі», особливо у сфері гача.

У недавньому інтерв’ю представник ToF відповів на питання про порівняння гри з Genshin словами «це чудова гра, яку люблять багато гравців по всьому світу».

«Вона встановила новий стандарт для галузі, коли мова заходить про дизайн, оповідання та якість. Але, звичайно, ми розуміємо, що є речі, які відрізняють нашу [ToF] від інших ігор», — продовжив він.

Далі мова зайшла про відзнаки двох проектів. Наприклад, за словами авторів, у Tower of Fantasy швидший бій, є елементи ММО, є поглиблене створення персонажів, більше соціальних функцій та науково-фантастичний сеттинг.

Нагадаємо, що Tower of Fantasy вийде на ПК та мобільних пристроях 11 серпня. Hotta Studio також планує підтримувати її як китайську версію, проте план оновлень після запуску трохи не відповідатиме.

Поділитися:
THQ Nordic та студія Yuke's спільно з промоцією All Elite Wrestling підтвердили, що працюють над новою реслінг-грою під назвою AEW: Fight Forever

«Ми хочемо створити найбільшу реслінг-гру» — Анонс і перший тизер AEW: Fight Forever

Видавець Behaviour Interactive та розробник Lunarch Studios анонсували новий проект з робочою назвою Project S

Видавець Behaviour Interactive анонсував кооперативну головоломку з робочою назвою Project S