Симулятор виживання Raft дістався релізу і отримав великий патч 1.0

Розробники студії Redbeet Interactive з радістю оголосили, що симулятор виживання Raft залишає ранній доступ, а також отримав найбільше оновлення за історію проекту. Одним з основних нововведень стали три нові зони, серед яких затоплена територія Varuna Point і засніжений острів Temperance з реактором, що вийшов з ладу. Щодо третьої локації, то її спойлерити автори не стали, щоб кожен досліджував її самостійно.

Також разом із патчем 1.0 була перероблена історія світу та додані нові сюжетні відгалуження. За словами розробників, вони вирішили поглянути на лор під іншим кутом і скоригували вже наявний для більш цікавого сприйняття. До речі, було додано озвучку для всіх сюжетних нотаток у грі і коли ви берете записки до рук, то чуєте диктора.

Крім того, у релізній версії Raft з’явилася велика кількість нових супротивників, серед яких глибоководні хижі риби, різні комахи, гієни, ведмеді та інші. Додані нові вигляди рафтерів, а також безліч нових предметів і навіть справжнісінькі торгові пости.

Все перераховане вище — далеко не всі нововведення найбільшого оновлення для Raft. Якщо ви хочете заглибитись у більш докладний опис, то можете зробити це на офіційній сторінці Steam. Наразі гра коштує 237 гривень.

Elden Ring

Тексти пісень Elden Ring – це комп’ютерна нісенітниця

Outriders

Ешкен-шутер Outriders можна випробувати безкоштовно у Steam