Система руйнувань, два герої, кілька міст та інші чутки про GTA VI

У соцмережі Twitter інформатор Matheusvictorbr розкрив кілька нових подробиць про GTA VI. Однак жодних доказів своїм словам він не навів, тому їх слід вважати ще одним слухом.

За його словами, у шостій частині будуть два головні герої – брат із сестрою, у яких 19 років тому вбили обох батьків. Винуватцем того, що трапилося, є якийсь наркокартель. Через війну діти розлучилися. Їхня історія буде докладно розказана в Пролозі, події якого розгорнуться у Бразилії.

Дії головного сюжету при цьому відбуватимуться у США. У персонажів будуть абсолютно протилежні долі: брат працюватиме в Управлінні боротьби з наркотиками, а сестра стане членом злочинного угруповання, яке вбило її батьків. Їм обом належить відвідати Вайс-Сіті, Колумбію, Карцер-Сіті (це місто було присутнім у Manhunt) та Кубу. Буде також доступний регіон, що знаходиться поряд із Ліберті-Сіті.

Розробники збираються додати до гри систему руйнувань. Навряд чи можна буде трощити вщент хмарочоси, проте робити дірки в стінах або зносити цегляні паркани все ж таки дозволять. Інсайдер додав, що GTA VI вийде в 2024 році.

Поділитися:
Mortal Kombat 12

Актор, який озвучив Джонні Кейджа, натякнув на розробку Mortal Kombat 12

Call of the Wild: The Angler

Відбувся анонс симулятора риболовлі Call of the Wild: The Angler від творців theHunter