Soulframe виглядає як Warframe, схрещений із принцесою Мононоке

Компанія Digital Extremes повідомила, що вони створюють фентезійну гру під назвою Soulframe.

Digital Extremes називають Soulframe «безкоштовною гібридною MMORPG бойовиком», тому справедливо очікувати, що вона не відійде далеко від Warframe у тому, як вона виглядає, лише з меншою кількістю електричних балерин і мехкостюмів, виготовлених із мертвих людей і більше магічних боїв на мечах. Кінематографічний трейлер показує оленя, вкритого ритуальними атрибутами, а також доброзичливого птаха та гігантського вовка, який потребує порятунку, що надає грі певної атмосфери принцеси Мононоке.

Конфлікт між людьми та природою, очевидно, буде темою Soulframe.

«Завдяки світобудівним і тематичним елементам Soulframe ми справді прагнемо повернутися до нашого дитинства та черпати натхнення з вишуканих фантастичних світів, у які ми закохалися будучи дітьми», — сказав Джефф Крукс, креативний директор Soulframe. «Наша команда дійсно зацікавлена ​​в цій ідеї зіткнення природи та людства, і ми будемо досліджувати багато з цих тем через власну призму, граючи з ідеями відновлення та дослідження».

Хоча дата випуску не була оголошена, Digital Extremes каже, що шанувальники Warframe будуть ознайомлені з підготовкою до випуску, який буде «прозорим, спільним та ітеративним процесом», а ті, хто хоче дізнатися більше, можуть відвідати веб-сайт Soulframe для інтерактивної головоломки, перш ніж зареєструвати свою електронну адресу для отримання оновлень, і отримати можливість зарезервувати своє ім’я в грі, оголосивши свого посланця».

Поділитися:
Після закінчення першої половини року останні дані про продажі ігор по всій Європі показали, що Elden Ring є найбільшим продавцем. За блокбастером Bandai Namco слідували кілька інших великих ігор, зокрема Pokemon Legends: Arceus, FIFA 22 і Grand Theft Auto V.

Elden Ring стала найбільш продаваною грою в Європі за першу половину 2022 року

У зв’язку з вторгненням Росії в Україну на початку цього року видавець Electronic Arts вирішив видалити всі російські команди з FIFA 22. Їм не доведеться робити те саме для FIFA 23, тому що ці команди взагалі ніколи не потраплять у гру.

Російських команд не буде у FIFA 23