Spec Ops: The Line святкує 10 років

10 років тому вийшла гра Spec Ops: The Line, яка тривалий час залишалася непоміченою. На перший погляд, це був просто черговий шутер від третьої особи, в якій гравець бере на себе роль солдата США у новій битві. Що насправді відрізняло її і зрештою перетворило на культову гру, то це її історія, яка залишає незабутні враження навіть через десятиліття.

Ми керуємо капітаном Мартіном Уокером, якого відправили у Дубай разом із двома товаришами з Delta Force. Кажуть, що там сховався цілий батальйон ренегатів армії Сполучених Штатів під командуванням полковника Джона Конрада. Хоча трійця спочатку вважає, що може взяти ситуацію під контроль, вони швидко розуміють, що місто перетворилося на зону бойових дій і все вже не так, як раніше.

Спочатку Уокеру та його команді доводиться захищатися від місцевих жителів, але чим далі вони просуваються до центру мегаполісу, тим більше перевертається їхній погляд на світ. Несподівано американські солдати відкривають по них вогонь, і головні герої, і гравець починають неухильно падати прямо в серце темряви.

У певному сенсі можна сказати, що саме Spec Ops: The Line зробила прийнятною точку зору, якої раніше не було: поставити під сумнів обґрунтованість воєнних дій США та інших країн. Саме ідея Spec Ops: The Line та постійні питання, які вона пропонує нам, дозволили грі від Yager та 2K заслужити культовий статус.

Поділитися:
World of Tanks

Вийшло оновлення 1.17.1 для World of Tanks

Kingdom Come: Deliverance

Продаж Kingdom Come: Deliverance перевищив 5 мільйонів копій