Так, Бетмен насправді мертвий у Gotham Knights

Під час San Diego Comic Con Warner Bros. пояснила, що Бетмен точно мертвий у майбутній грі Gotham Knights, на випадок, якщо є якісь сумніви.

У певному контексті ми знали, що це центральний компонент історії з моменту анонсу гри, але питання про те, чи він справді мертвий було відкрито. Зрештою, ми знаємо, що в коміксах, на яких засновано «Лицарі Ґотема», персонажі постійно вмирають і потім повертаються, тому повернення Бетмена до життя в якійсь формі в «Лицарі Ґотема» не буде великим шоком.

Однак, за словами креативного директора Патріка Реддінга, Бетмен просто помер, і він залишиться таким до кінця гри. Під час запитання та відповіді шанувальників на з’їзді Реддінг не тільки підтвердив, що Бетмен «справді мертвий» у Gotham Knights, але й Джокера взагалі не буде в грі. Однак Реддінг дражнив про можливу появу Харлі Квінн.

Геймплейний трейлер Gotham Knights Batgirl також дебютував під час San Diego Comic Con, даючи нам перший розширений погляд на Барбару Гордон як заміну Бетмена злочинцям Gotham City. Супергерой виглядає як дуже універсальний боєць, який використовує свою тонфу різними смертоносними способами.

Gotham Knights має вийти на PS5, Xbox Series X і ПК 25 жовтня.

Поділитися:
Жіноча команда «Ман Сіті» — одна з жіночих команд, які будуть представлені в майбутній FIFA 23 від EA

Fifa 23 вперше додасть жіночий клубний футбол

Після закінчення першої половини року останні дані про продажі ігор по всій Європі показали, що Elden Ring є найбільшим продавцем. За блокбастером Bandai Namco слідували кілька інших великих ігор, зокрема Pokemon Legends: Arceus, FIFA 22 і Grand Theft Auto V.

Elden Ring стала найбільш продаваною грою в Європі за першу половину 2022 року