Тексти пісень Elden Ring – це комп’ютерна нісенітниця

Фанат Elden Ring виявив, що більшість текстів пісень у грі є просто створеною комп’ютерною нісенітницею.

Останнє програмне забезпечення, безсумнівно, захоплююче. Ви можете насправді загубитися, борючись з ворогами, досліджуючи підземелля або просто блукаючи, дивлячись на краєвиди з верхівки вашого довіреного скакуна. Один із аспектів, який робить Elden Ring захоплюючим — його музика, яка переповнена переслідуючими хоровими мелодіями. Заінтригований змістом цих пісень, один фанат Elden Ring покопався трохи глибше і виявив, що, хоча тексти можуть звучати як латиноамериканські, більшість насправді є просто безглуздою тарабарщиною.

Як повідомляє Eurogamer, користувач Reddit Magister Organi, латиноамериканець, вивчав текст гри протягом останніх кількох місяців. Він почав з Пісні плачу, прекрасного твору, який виконують сиреноподібні істоти в грі. Пісня насправді латиноамериканською і її написав автор, який працював лише над нею.

Зацікавившись іншими піснями Elden Ring, Magister Organi зв’язався з музичними продюсерами гри, які підтвердили, що «99% текстів у грі взагалі не написані жодною мовою і нічого не означають». Натомість тексти пісень створені комп’ютером і налаштовані так, щоб вони нагадували стародавні мови.

Заінтригований Magister Organi продовжив аналіз треку Mohg Lord of Blood. «Мета полягала в тому, щоб імітувати пісні стародавніми мовами, щоб покращити драматичні відчуття від досвіду гравця», — написав він.

Dragon's Dogma

Dragon’s Dogma досягає найбільшої кількості одночасних гравців за 6 років

Raft

Симулятор виживання Raft дістався релізу і отримав великий патч 1.0