Total War: Warhammer 3 розкриває нового лорда в трейлері

Total War: Warhammer 3 приділяв велику маркетингову увагу демонічним фракціям, які вона представила в серії. Будучи чистими агентами хаосу, які діють як головні лиходії Warhammer Fantasy та Warhammer 40K, шанувальники, звичайно, були раді бачити реєстри фракцій Хаосу, розширені завдяки цим доповненням. Однак деякі спочатку були розчаровані, коли дізналися, що більшість смертних одиниць зі списків Хаосу не відразу потрапить до Total War: Warhammer 3.

Тепер, майже через шість місяців після виходу Total War: Warhammer 3, більше смертних одиниць і чемпіонів Хаосу пробиваються до гри через DLC «Чемпіони хаосу». Доповнення для Total War: Warhammer 3 спочатку було представлено через витік, який з’явився у відео, опублікованому розробником Creative Assembly. На екрані з умовами перемоги глядачі побачили, що до гри було додано чотири нові фракції, кожна зі своїм лідером, присвяченим одному з богів Хаосу.

Першим із цих нових лідерів фракцій був Азазель, який був зображений у трейлері Total War: Warhammer 3. Останнє відео від Creative Assembly демонструє другого з цих чотирьох нових лідерів фракцій з Фестусом Leechlord, одним із найогидніших персонажів із історії Warhammer. Спочатку Фестус почав життя як лікар Імперії, перш ніж його прагнення зцілити хворих змусило його шукати для цього будь-які необхідні засоби.

Це підштовхнуло Фестуса на службу до бога Хаосу Нурґла, який представляє хворобу, розпад і страх смерті. Дизайн Фестуса в Total War: Warhammer 3 відображає грубу природу його лорда, оскільки він має роздуті підборіддя та живіт, хвору зелену шкіру та дивне блакитне щупальце, яке він використовує, щоб підбирати інгредієнти для своїх сумішей. Багато механік кампанії Фестус в Total War: Warhammer 3 будуть пов’язані з його алхімією, оскільки він може надавати отруйні атаки васальним фракціям, подвоїти регенерацію своєї армії тощо.

Оскільки тепер виявлено слуг Слаанеша та Нурґла, залишилося назвати чемпіонів лише богам Хаосу Кхорну та Тзінчу. Більшість шанувальників мають уявлення про те, якими будуть нові персонажі Total War: Warhammer 3, але вони не будуть офіційно підтверджені Creative Assembly, доки не вийде новий трейлер. DLC «Чемпіони хаосу» стартує 23 серпня, у той самий день, коли виходить безкоштовне доповнення «Immortal Empires» для Total War: Warhammer 3, що дасть шанувальникам багато контенту для випробування.

Поділитися:
Створена в 1979 році Capcom — це видавець із бібліотекою франшиз і талісманів, яка, можливо, конкурує з Nintendo. З такими серіями, як Mega Man, Resident Evil, Monster Hunter і Street Fighter, Capcom закріпилася як основний продукт індустрії відеоігор. За останні десять років компанії вдалося опинитися в стані майже постійного зростання.

Capcom збирається розвиватися 10 років поспіль

Дизайн ворогів і героїв у франшизі Platinum Games залишається приголомшливим. Bayonetta має крила метелика та роги з щупальцями в деяких послідовностях дій

Оголошено дату виходу Bayonetta 3