Три ігри жахів, за якими слід стежити

Пряма пряма трансляція Guerilla Collective на Summer Game Fest показала низку нових і майбутніх інді-ігор. Але серед платформерів-головоломок, схожих на Braid, та оповідних пригод було кілька ігор жахів, на які варто звернути увагу. Ось що нас вразило.

The Fridge is Red

Сюжет The Fridge is Red виглядає як прогулянка в пекельному магазині. У значній мірі натхненний іграми жахів для PlayStation 1, зокрема Silent Hill, він розповідає історію Френка, який застряг у своєму підвалі і днями дивиться на відомий червоний холодильник.

«Не тільки страх перед жахливою смертю тримає його на місці, але й надія повернути дочку», – йдеться на сторінці гри в Steam .

«The Fridge is Red» — це збірка різних історій жахів або «епізодів». У трейлері ми бачимо жахливі зали очікування, людей та предмети, замерзлих на місці, церковні збори, повні покровителів, що світяться, і ліфт, який нібито відправляє нас у надра підземного світу.

Естетика низької поліграфії гри змушує The Fridge is Red більше нервувати. Через брак деталей мозок заповнює пробіли. Те, що відображається на екрані, ніщо в порівнянні з тим, що у нас в голові.

Хоча дати виходу ще немає, ви можете грати в The Fridge is Red зараз, якщо хочете. У Steam доступна безкоштовна демонстрація .

Signalis

Зберігаючи натхнення PS1, Signalis також спирається на естетику страхів. За прикладом ігор середини-кінця 90-х, таких як Resident Evil і Dino Crisis, а також Parasite Eve від Squaresoft, ви граєте за Елстер, технічку Репліку, яка шукає свого втраченого партнера та свої втрачені мрії. »

У трейлері Signalis присутня своя атмосфера. Звісно, ​​це виглядає моторошно. Signalis не виглядає веселим світом.

Головною новиною сьогодні є дата виходу Signalis: 27 жовтня.

Industria

Нарешті, щось, у що можна грати прямо зараз. Хоча Industria може виглядати не так страшно, як дві попередні ігри, вона виглядає цікаво.

Як щось середнє між Half-Life 2 і Dishonored, Industria, ця гра розгортається в Східному Берліні під час Холодної війни в паралельному всесвіті. У трейлері показано, як наша головна героїня бореться з різноманітними моторошними роботами, намагаючись знайти зниклого колегу, досліджуючи захоплююче та дивне середовище.

Трейлер Industria закінчився сюрпризом: він уже доступний. Грайте на PlayStation 5, Xbox Series X/S і ПК.

Skyrim Grandma Тодд Говард

«Перш ніж помру»: «бабуся Skyrim» просить творців «Elder Scrolls» поквапиться з продовженням

Blizzard

Microsoft завершує угоду про покупку Activision Blizzard на суму 70 мільярдів доларів