Творці нової гри про Індіана Джонса дуже трепетно ​​ставляться до канону серії

MachineGames максимально поважає канон серії Індіана Джонс у своїй новій ліцензійній грі, принаймні так каже виконавчий продюсер студії Джерк Густафссон в інтерв’ю Gamereactor: «все, що ми робимо, має відповідати канону».

За його словами, під час створення гри команда часто дивилася «У пошуках втраченого ковчега», який також є його улюбленим фільмом у серії:

Саме тут зароджуються головні герої, а потім створюються стовпи, на яких стоять решта фільмів. Я також вважаю, що це найкращий фільм, це класичний пригодницький фільм.

Густафссон зізнався, що йому також дуже подобається фільм «Індіана Джонс та останній хрестовий похід», особливо за присутність у ньому великого Шона Коннері.

Проте команда розробників вивчила все, що було зроблено по сазі, щоб переконатися, що кожен їхній вибір відповідає міфології, створеній за ці роки. Завдання полягало в тому, щоб усунути всі можливі протиріччя, а також взяти найкращі, і відомі елементи з усіх фільмів.

Нова гра про Індіану Джонса в даний час є загадкою, можливо навіть загадковішою, ніж місцезнаходження справжнього Святого Грааля. Після оголошення про проект про нього більше нічого не чути. Багато хто очікував побачити щось під час Xbox & Bethesda Showcase у 2022 році, але були розчаровані.

Поділитися:
Greyhill Incident

Трейлер Greyhill Incident — хорору про сірих чоловічків на літаючих тарілках

Hogwarts Legacy

У Hogwarts Legacy гравців чекає захоплюючий світ чарівництва з новими та знайомими локаціями