У Емілії Кларк із «Гри престолів» відмовила частину мозку

У актриси Емілії Кларк (Emilia Clark), відомої по ролі Дейєнеріс із серіалу «Гра престолів» від HBO, перестала працювати частина мозку.

35-річна актриса Емілія Кларк дала нове інтерв’ю, під час якого розповіла про два перенесені інсульти та про те, з якими наслідки вона зіткнулася. Перший інсульт у виконавиці ролі Дейєнеріс стався у 2011 році під час зйомок «Гри престолів». Це сталося через розрив аневризми. Акторці зробили термінову операцію, внаслідок чого у неї розвинулася тимчасова афазія. Потім в 2013 році Емілія Кларк пережила ще один інсульт, після якого їй зробили чергову операцію. Наразі актриса заявляє, що частина її мозку просто перестала працювати.

У новому інтерв’ю виконавиця ролі Дейєнеріс розповіла, що їй ще пощастило, що вона взагалі може говорити. «Тепер частина мого мозку не використовується, а тому це просто чудово, що я все ще можу говорити і жити своїм нормальним життям без будь-яких наслідків», — каже Емілія Кларк. За словами актриси, вона належить до тих небагатьох людей, «які можуть це пережити». Говорячи про свій мозок, зірка «Гри престолів» також додала таке: «Там трохи не вистачає. Це завжди змушує мене сміятися».

Актриса Емілія Кларк виконувала роль Деєнеріс протягом усіх 8 сезонів «Гри престолів». Багатьох фанатів не влаштувала доля героїня у заключному 8 сезоні. Крім смерті Дейєнеріс від рук Джона Сноу, шанувальники «Гри престолів» також лають швидку смерть Короля Ночі. Найбільше глядачі критикують саме ці моменти із 8 сезону «Ігри престолів».

Поділитися:
Режисер «Гремлінов» звинуватив творців «Мандалорця» у плагіаті

Режисер «Гремлінів» звинуватив творців «Мандалорця» у плагіаті

Прем'єра Tekken: Bloodline відбудеться 18 серпня у стрімінговому сервісі Netflix.

«Твоє тіло стане зброєю» — свіжий трейлер аніме-серіалу Tekken: Bloodline