У Final Fantasy 16 немає американської озвучки через розлючених американців

Final Fantasy 16 не має жодної американської англійської озвучки, оскільки Square Enix хвилювалася, що це може образити… американців.

Про це повідомив Наокі «Yoshi-P» Йосіда, який торкнувся цього аспекту Final Fantasy XVI в нещодавньому інтерв’ю Dengeki Online. Йосіда пояснив, що англійська версія гри буде озвучена виключно акторами, які використовують британську англійську, оскільки розробники хвилювалися, що американські англомовні персонажі засмутять американських гравців, які сподіваються на автентичне представлення середньовічної Європи.

«Хоч сценарій написаний англійською, ми подбали про відсутність американських акцентів», — сказав Йосіда. «Ми вирішили зробити це, щоб запобігти тому, щоб американці грали в цю гру, сердились і казали щось на кшталт: «Я з нетерпінням чекав можливості зіграти в гру, дія якої відбувається у фантастичній середньовічній Європі, але чому вони говорять американською англійською!? (сміється). Щоб запобігти цьому, ми подбали про те, щоб усі діалоги записувалися британською англійською».

У минулому персонажі Final Fantasy говорили з різними акцентами. Тідус із Final Fantasy 10, Ноктіс із Final Fantasy 15 і нещодавно Клауд із Final Fantasy Remake — це лише кілька відомих прикладів. Тим не менш, оскільки Final Fantasy 16 оживляє виразно європейське середовище, цілком зрозуміло, що європейські таланти озвучують персонажів англійської версії.

Нова гра Final Fantasy XVI має вийти на PS5 як ексклюзивна консоль десь улітку 2023 року.

Поділитися:
Starfield

Чи будуть 1000 планет Starfield створені процедурно?

Fortnite тестує розумний спосіб допомогти вам знайти товаришів по команді

Fortnite тестує розумний спосіб допомогти вам знайти товаришів по команді