У розробці новий Just Cause

Під час брифінгу про фінансові результати в травні Square Enix оголосила про те, що нова гра Just Cause вже в дорозі. Інструкційний документ говорить про продаж Square Enix кількох зарубіжних студій за 300 мільйонів доларів та IP, включаючи серії Deus Ex та Tomb Raider, і описує наміри видавця в майбутньому:

«Основною метою (угоди, — ред.) була переорієнтація нашого портфеля», — пише президент Square Enix Йосуке Мацуда. «Ми особливо переглянули нашу студію та портфоліо назв з точки зору розширення нашої пропозиції онлайн-ігор, які ми розробляємо для ринку Північної Америки та Європи. Ми хочемо зосередитися на створенні нових назв, які відповідають нашій стратегії, у тому числі тих, які використовують нові IP-адреса. Франшиза JUST CAUSE залишиться нашою IP, і ми працюємо над розробкою нової гри у франшизі».

Так що це досить чітко, хоча шанувальники вибухонебезпечного екшену будуть стурбовані тим, що гру поміщають у контекст онлайн-ігор. Раніше в серіалі не було онлайн-режиму, хоча є моди, які забезпечують таку функціональність. Це не здається гарною ідеєю, доки ви не почнете думати про шалений успіх GTA Online, іншої гри з відкритим світом від третьої особи або успіх жанру Battle Royale.

Усе це лише припущення: нова Just Cause цілком може бути однокористувацькою грою, як і всі попередні. Це може бути навіть мобільна гра.

Fortnite

Режим Fortnite від першої особи може бути в розробці

Diablo IV

Доступна реєстрація в бета-версії Diablo IV