У Starfield буде найбільше місто, коли-небудь створене Bethesda

У Starfield буде чотири великі міста, які гравці можуть досліджувати, включаючи Нову Атлантиду, яка є найбільшим з коли-небудь створених розробником Bethesda.

У бесіді з IGN ветеран Bethesda і директор Starfield Тодд Говард сказав, що Нова Атлантида, столиця Сполучених колоній, не тільки найбільша в цій грі, але й більше, ніж будь-що у Skyrim, Fallout 4 або будь-якій з попередніх ігор розробника.

Прихильники мали короткий попередній перегляд Нової Атлантиди під час демонстрації ігрового процесу Starfield.

«У ньому є всі послуги, які ви очікуєте, і ви можете працювати там на своєму кораблі, фракції стосуються цього. Але це також штаб-квартира Constellation, фракції, до якої ви приєднуєтеся, яка є останньою групою космічних дослідників — щось на зразок НАСА-зустрічає-Індіану Джонса-зустрічає-Лігу видатних джентльменів».

Говард пояснив, що основний квест гри, який, за його словами, буде довшим, ніж будь-яка попередня гра Bethesda, тривалістю від 30 до 40 годин, в основному проходитиме у партнерстві з Constellation і, отже, через Нову Атлантиду. Звичайно, у місті буде багато чого цікавого і безліч побічних квестів. Будучи столицею фракції «Об’єднані колонії», воно, мабуть, також стане відправною точкою для цієї квестової лінії.

Spider-Man

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales вийде на ПК цієї осені

Assassin's Creed

Assassin’s Creed Valhalla завершить свою історію останнім доповненням