Видавець Behaviour Interactive анонсував кооперативну головоломку з робочою назвою Project S

Видавець Behaviour Interactive та розробник Lunarch Studios анонсували новий проект з робочою назвою Project S, що створюється в жанрі паззл/пригоди, а також має в арсеналі елементи рольової гри. Гра повинна вийти на ПК у 2023 році і її сторінка вже з’явилася у Steam.

«Чи є ви затятим фанатом головоломок або шукаєте унікальний підхід до пригод з відкритим світом, Project S — це ідеальний досвід для будь-якого гравця, який прагне відкриття. Насичена завданнями, які потрібно вирішити, і таємницями, які потрібно розгадати, ця гра створює світ, який запам’ятовується, який з кожним відвідуванням розкриває все більше. Квести, розраховані на багато користувачів і розвиток персонажа в сукупності вдихнуть нове життя в жанр 3D-головоломок», — йдеться в описі.

Незабаром проект очікує перше закрите бета-тестування. Щоб отримати можливість на нього потрапити, потрібно залишити заявку на посилання.

Поділитися:
Розробники Action RPG Tower of Fantasy з Hotta Studio погодилися з поширеною думкою про те, що "Genshin Impact встановила новий стандарт для галузі", особливо у сфері гача.

Розробники Tower of Fantasy: «Genshin Impact встановив новий стандарт для індустрії»

Гра в жанрі "Королівська битва" під назвою Deathverse: Let it Die була анонсована як ексклюзив для консолей PlayStation.

Deathverse: Let It Die вийде не тільки на PlayStation, але і на PC